Nada Rabrenović izabrana je za sudiju Osnovnog suda u Podgorici posljednjeg dana 2008. godine, i tu funkciju obavljala je narednih 14 godina. U toku 2011. godine vodila je postupak protiv Moldavke S.Č. zbog davanja lažnog iskaza u istoimenoj aferi u toku 2002. i 2003. godine, a po tužbi advokata Zorana Piperovića i Ekrema Jasavića, koji su u toj aferi bili osumnjičeni, ali potom i oslobođeni krivice. Piperović je za vrijeme afere obavljao funkciju zamjenika vrhovnog državnog tužioca. U jednom trenutku, Rabrenović je prihvatila predlog da u tom postupku kao svjedoci budu saslušani Milo Đukanović i Tihomir Gačević, bivši operativac Agencije za nacionalnu bezbjednost (ANB) i dugogodišnji policijski funkcioner, da bi od istog odustala krajem 2011. godine. Rabrenović je u februaru 2012. godine za S.Č. izrekla oslobađajuću presudu. Ipak, Viši sud u Podgorici je par mjeseci kasnije ukinuo ovu presudu i predmet vratio na ponovno suđenje. Rabrenović je i po drugi put izrekla oslobađajuću presudu za S.Č. u julu 2013. godine, ali i ova presuda je kasnije ukinuta, a predmet je potom dodijeljen u rad drugom sudiji, koji je presudom osudio S.Č. na godinu dana zatvora uslovno. Ipak, Viši sud je tu kaznu preinačio u godinu dana zatvora.
U julu 2012. godine osudila je pok. Miljana Mugošu, sina bivšeg gradonačelnika Podgorice Miomira Mugoše, na uslovnu zatvorsku kaznu od šest mjeseci zbog nanošenja teške tjelesne povrede tadašnjem uredniku Vijesti, Mihailu Jovoviću, u incidentu koji se desio u avgustu 2009. Jovović je, sa druge strane, bio optužen za nanošenje lakših povreda vozaču gradonačelnika Draganu Radonjiću i oslobođen je krivice.
Svojevremeno se izuzela iz predmeta koji se vodio za ugrožavanje sigurnosti novinarke Olivere Lakić, za šta je bio osumnjičen Milenko Rabrenović, pripadnik Uprave policije i bivši član obezbjeđenja Veselina Veljovića, nekadašnjeg direktora Uprave policije.
U martu 2018. godine osudila je pripadnike Specijalne antiterorističke jedinice (SAJ), Gorana Zejaka i Bora Grgurovića, na kaznu zatvora od po godinu i pet mjeseci zbog zvjerskog prebijanja Mija Martinovića za vrijeme protesta DF-a u oktobru 2015. godine. Viši sud u Podgorici ukinuo je ovu presudu krajem te godine, da bi Rabrenović izrekla istu kaznu u oktobru sljedeće godine. Ovu presudu kasnije je potvrdio podgorički Viši sud.
U aprilu 2022. godine napreduje u Viši sud u Podgorici. U februaru 2023. godine u rad joj je dodijeljen predmet Vesne Medenice, u kom je bivša predsjednica Vrhovnog suda optužena da je bila član kriminalne organizacije koju je formirao njen sin Miloš Medenica, i da je izvršila krivična djela Protivzakonit uticaj i Zloupotreba službenog položaja. U septembru 2023. godine iz ovog postupka izdvojeno je suđenje protiv Medenice i Milice Vlahović Milosavljević, suspendovane sudije Privrednog suda u Podgorici, i taj predmet takođe je zadužila Rabrenović. Kasnije je tužilac Vukas Radonjić tražio izuzeće Rabrenović iz ovog predmeta, zbog sumnje u pristrasnost zbog čestog odlaganja ročišta. Ipak, bivši predsjednik Višeg suda u Podgorici, Boris Savić, odbio je taj zahtjev tužilaštva kao neosnovan.
U aprilu 2024. godine izrekla je presudu kojom je Žarko Pavićević, bivši predsjednik Opštine Bar, osuđen na dvije godine zatvora zbog zloupotrebe ovlašćenja u privredi, odnosno jer je kao najveći akcionar i predsjednik Odbora direktora Zavoda za izgradnju Bara prilikom izgradnje stambeno poslovnog prostora Poštu Crne Gore oštetio za 950 hiljada eura. Ovu presudu ukinuo je Apelacioni sud Crne Gore, krajem 2024. godine, i predmet vratio na ponovno suđenje.
U julu 2024. godine suđenje Saši Čađenoviću, suspendovanom specijalnom tužiocu koji je pod optužnicom Specijalnog državnog tužilaštva zbog sumnje da je počinio krivično djelo stvaranje kriminalne organizacije i više krivičnih djela zloupotrebe službenog položaja, odgođeno je na neodloženo vrijeme jer je tužilac Miloš Šoškić tražio izuzeće sudije Rabrenović, a zbog sumnji u njenu nepristrasnost. Tužilac je na zapisnik kao razloge za sumnju u nepristrasnost sudije Rabrenović naveo to što je sudija dostavila strankama odluku Višeg i Apelacionog suda Crne Gore koja se odnosi na svjedoka saradnika Milana Kankaraša iz drugog predmeta, a šta se navodi za dio dispozitiva u ovoj optužnici.
Krajem 2024. godine predmet u kome se sudi Milošu i Vesni Medenici, kao i ostatku navodne Miloševe grupe koja se tereti za izvršenje više krivičnih djela, oduzet je od Rabrenović jer se „nalazi na dužem bolovanju“, i dodijeljen u rad sudiji Vesni Kovačević.